close
متخصص ارتودنسی
فروشگاه ایرانیکان
جذاب ترین ها،وبلاگ ایرانیکان - 2

جذاب ترین ها،وبلاگ ایرانیکان

کامپیوتر فیلم سینما گنج یابی دفینه ازدواج بازی کامپیوتری...

banner
جستجوگر پیشرفتهقوانین و گنج یابی

ماده 47) ـ هر كس به قصد اضرار يا جلب منفعت به تمام يا قسمتي از ابنيه و لوازم اماكن تاريخي كه به ثبت آثار ملي رسيده است، خرابي وارد آورد علاوه بر پرداخت خسارات وارده به يك تا ده سال حبس محكوم مي‌شود.

 ـ هر كس اشياء و همچنين مصالح و قطعات آثار ملي و تاريخي را از موزه‌ها و اماكن تاريخي و مذهبي كه تحت حفاظت و نظارت دولت است، سرقت کند، در صورتي كه مشمول مجازات حد سرقت نگردد به حبس از يك تا پنج سال محكوم مي‌شود.
 ـ هر كس بدون اجازه از مسئولين در مجاورت آثار و ابنيه مذهبي تا شعاعي كه مسئولين امراعلام مي‌كنند به قصد اضرار مبادرت به عملياتي نمايد كه سبب تزلزل بنيان آنها شود،علاوه بر پرداخت خسارات وارده به حبس از يك تا سه سال محكوم مي‌شود.
 ـ هر كس اشياء عتيقه در قانون حفظ آثار ملي را از كشور خارج سازد بر حسب از 6 ماه تا دو سال محكوم مي‌شود.
 ـ هر كس بدون رعايت ترتيبات مقرر در قانون حفظ آثار عتيقه به قصد بدست آوردن اشياء عتيقه در اراضي و تپه‌ها و اماكن مذهبي و تاريخي حفاري كند به 6 ماه تا 3 سال حبس محكوم مي‌شود.
 ـ هر كس به اراضي و تپه‌ها و اماكن مذهبي و تاريخي كه به ثبت آثار ملي رسيده و مالك خصوصي نداشته باشد به قصد استفاده تجاوز كند به 6 ماه تا 2 سال حبس محكوم مي‌شود.
 ـ كساني كه اشياء عتيقه ثبت شده در فهرست آثار ملي را به علم و اطلاع از ثبت آن به فروش برسانند به حبس از 3 ماه تا 1 سال محكوم مي‌شوند .
 ـ هر كس به رنگ كردن يا حك كردن و امثال آن آثار ثبت شده در فهرست آثار ملي يا مذهبي را كه ارزش اسلامي قابل استناد داشته باشد مستوربه حبس از 6 ماه تا 2 سال و در غير ملك خود مكلف به پرداخت خسارات نيز مي‌باشد.
 ـ هر كس به مرمت يا تعميربنا و تزئينات ابنيه و آثار ثبت شده در فهرست آثار ملي بصورت خودسر و بدون هماهنگی با میراث فرهنگی مبادرت كند، به جبران خسارات وارده محكوم خواهد شد.
 تبصره 1 : در مورد جرائم مذكور در ماده قبل و اين ماده كه بوسيله اشخاص حقوقي انجام مي‌شود هر يك از مديران و مسئولان كه دستور دهنده باشند، بر حسب مورد به مجازات‌هاي مقرر محكوم مي‌شوند.


:: بازدید : 853


نویسنده
نویسنده : ایرانیکان
تاریخ : [شنبه 21 فروردين 1395 ] [ 14:19]
تاریخ

سلام و درود


کسانی که به انرژی مثبت، خواص جواهرات و گوهرها، سنگهای قیمتی و... نیاز دارند،برای اطلاع و نیز آموزش ، عضو کانال رسمی تلگرام با نام گوهر، جواهرات، سنگهای قیمتی و انرژی مثبت شوید . برای عضویت بر روی لینک زیر کلیک کنید:
https://telegram.me/goharjavaher


به کانال رسمی تلگرامی ما بپیوندید

اطلاعات علمی و آموزشی در زمینه گوهرها، جواهرات، سنگهای قیمتی و انرژی مثبت


 لطفا سئوالات خود را درباره گوهرها و جواهرات و ... به ایمیل ذیل بفرستید

 

goharha51 @ gmail . com

 :: بازدید : 2202


نویسنده
نویسنده : ایرانیکان
تاریخ : [چهارشنبه 18 فروردين 1395 ] [ 16:7]
تاریخ

درختان دفینه دار ایران

درختچنار که حدود هفتصد سال عمر میکند و پس از آن هر سال یک بار خود کشی میکندو خود را میسوزاند تا از بین برود که این خود سوزی هم چندین سال طولمیکشد. مانند درخت چنار امامزاده صالح که حدود نهصد سال قدمت دارد.درخت نارون حدود پانصد سال عمر میکند.درخت سنجد نیز حدود پانصد سال عمر میکند. درخت زالزالک ودرخت توت وحشی هم عمرشان زیاد و بیشتر در آذربایجان به عنوان نماد بکار رفته اند......

در ایران انواع مختلف درخت وجود دارد.در گذشته درختانی که عمرطولانی داشتند برای نشانه استفاده میشدند و در بیشتر جاهایی که اموالگذاشته می شد درختی هم کاشته می شد که بعدها پیدا کردن جا راحت باشد.درختانی که بیشتر برای اینکار استفاده می شد به ترتیب زیر میباشد.بوته گز که در حدود شش هزار سال عمر میکند.درخت سرو که در حال حاضر چهار هزار ساله آن وجود دارد.درخت داغداغان که در حال حاضر چهار هزار و پانصد ساله آن هست.درخت آزاد که دو هزار سال عمر میکند و در جنگلهای شمالی ایران به وفور یافت میشود.درختچنار که حدود هفتصد سال عمر میکند و پس از آن هر سال یک بار خود کشی میکندو خود را میسوزاند تا از بین برود که این خود سوزی هم چندین سال طولمیکشد. مانند درخت چنار امامزاده صالح که حدود نهصد سال قدمت دارد.درخت نارون حدود پانصد سال عمر میکند.درخت سنجد نیز حدود پانصد سال عمر میکند. درخت زالزالک ودرخت توت وحشی هم عمرشان زیاد و بیشتر در آذربایجان به عنوان نماد بکار رفته اند.درختهاییبا عمر طولانی اکثرا نشانه بار است و بار هر کدام از آنها با دیگری متفاوتاست به فرض اموالی که در نزدکی بوته گز یافت میشود با اموالی که در کنارسرو یافت میشود همیشه متفاوت بوده است.


:: بازدید : 1246


نویسنده
نویسنده : ایرانیکان
تاریخ : [سه شنبه 25 اسفند 1394 ] [ 9:51]
تاریخ

علامت شتر در گنج یابی و دفینه


شتر در حال راه رفتن باشد یعنی دفینه جلوتر است. شتر ایستاده یعنی گنج همانجاست . اگر شتر بار بر دوش داشته باشد حتماً در آن نزدیکی یک گنج وجود دارد شتر نماد گنج و یا موارد خاص با ارزش است معمولاً در ۵۰ یا ۶۵ قدم جلوتر یک علامت دوم هم دارد. اگر شتر نشسته باشد گنج در زیر سنگ باتلاق یا داخل غار است .

شتر بصورت حفر شده و یا برجسته اشاره به دفینه دارد

دفینه شتر معمولا صندوق یا خمره طلا می باشد . نماد شنر عموما شما را به اشاره بعدی راهنمایی می کند و معمولا هم در جهت نگاه شتر بل فاصله ای بیت ۳۵ تا ۴۵ متر برای رسیدن به نماد بعدی مسیریابی می شود که اغلب هدف درون یک اتاقک می باشد .

مجموعه ای از شتران که در حال حرکت هستند معمولا راه قافله را نشان می دهند ، اگر شتر بصورت کامل باشد و سر آن قطع شده باشد به معنای اینکه راه قافله بسته می باشد و یا اگر شتر بصورت نشسته باشد و صندوق هایی در پشت خودداشت . سر شتر نیز به سمت پایین تمایل داشت هدف در جهت نگاه شتر می باشد .

اگر سر شتر رو به بالا باشد در جهت نگاه شتر بررسی شود .

اگر نماد سر شتر تا گردن باشد و صندوق یا کوزه ای به گردن آن آویزان باید در جهت نگاه سر شتر حرکت شود .

———————————-

شتر در حال راه رفتن باشد یعنی دفینه جلوتر است. شتر ایستاده یعنی گنج همانجاست . اگر شتر بار بر دوش داشته باشد حتماً در آن نزدیکی یک گنج وجود دارد شتر نماد گنج و یا موارد خاص با ارزش است معمولاً در ۵۰ یا ۶۵ قدم جلوتر یک علامت دوم هم دارد. اگر شتر نشسته باشد گنج در زیر سنگ باتلاق یا داخل غار است .

اگر شتر داخل غار باشد گنج داخل غار است. اگر چند شتر در پشت هم باشند و آخرین شتر نشسته باشد دفینه آن در پشت سر آخری می باشد. اگر شتر سرش پایین بود ، دفینه همانجا جلوی شتر است. کوهان شتر ممکن است علامت تل خاکی یا یک تپه بسیار کوچک سنگ چین باشد . اگر یک کوهان داشته باشد یک برجستگی در روبروی آن است و اگر کوهان شتر ۲ تا باشد ، دو تل و یا تپه کوچک وجود دارد که یکی درست است و دیگری برای گمراه کردن ساخته شده است .

———————————-

به یاد داشته باشید گنج متعلق به تمامی ایرانیان است پس بهترین کار تحویل آن به میراث فرهنگی است .

امیدواریم این مقاله در مورد گنج یابی و کشف عتیقه ها بتواند در زمینه نماد شتر به شما آگاهی داده باشد .

دفینه شتر سنگی دفینه شتر خوابیده


:: بازدید : 1109


نویسنده
نویسنده : ایرانیکان
تاریخ : [سه شنبه 25 اسفند 1394 ] [ 9:39]
تاریخ
آخرین مطالب ارسالی
سایت پول یابی ، محل کسب درآمد از اینترنت تاریخ : سه شنبه 30 آبان 1396
کسب درآمد و آموزش راههای کسب ثروت از اینترنت تاریخ : دوشنبه 13 شهریور 1396
آموزش موفقیت در گنج یابی و کاوش دفینه تاریخ : شنبه 21 فروردین 1395
گنج یابی و دفینه یابی، تاراج یا حراج آثار تاریخی؟ تاریخ : شنبه 21 فروردین 1395
قوانین و گنج یابی تاریخ : شنبه 21 فروردین 1395
کانال گوهر، جواهرات، سنگهای قیمتی و انرژی مثبت تاریخ : چهارشنبه 18 فروردین 1395
درختان دفینه دار ایران تاریخ : سه شنبه 25 اسفند 1394
علامت شتر در گنج یابی و دفینه تاریخ : سه شنبه 25 اسفند 1394
آموزش کنترل عصبانیت تاریخ : شنبه 24 بهمن 1394
فضیلت دعا و راز و نیاز تاریخ : شنبه 24 بهمن 1394
صفحات سایت
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
RSS

Powered By
Rozblog.Com
Translate : RojPix.ir